Volné pozice TDV 3
Síla · Mobilita · Bezpečnost

O společnosti
Tatra Defence Vehicle

TATRA DEFENCE VEHICLE a.s. (dále jen „TDV“), je společnost s unikátním know-how a schopnostmi v oblasti pozemní techniky, která vyvíjí a vyrábí vojenská a speciální pozemní vozidla především na kolových podvozcích a zabývá se i jejich opravami a modernizací. Firma patří do struktury holdingu CZECHOSLOVAK GROUP a.s. Na českém trhu působí od roku 2015 a za dobu své existence se stala významným podnikem českého a zahraničního obranného průmyslu.

Síla

Stejně jako jsou silné naše produkty, tak i stejně silné postavení získává naše společnost na světovém trhu s obrněnou techniku. Od roku 2015, kdy naše společnost TDV byla založena jsme ušli velký kus cesty, a to i díky silné podpoře holdingu CZECHOSLOVAK GROUP.

Mobilita

Hlavní činnosti TDV jsou vývoj, výroba, modifikace a modernizace vozidel, a právě díky těmto schopnostem lze zajistit maximální mobilitu vozidel dle přání uživatele.

Bezpečnost

Firma TDV je výrobce obrněných vozidel a pancéřovaných kabin, která vyvíjí produkty se silnými schopnostmi, ochranou a technologiemi, aby překonala hrozby a škody z vnějších zdrojů, jako je střelba, výbušniny a protipancéřové střely. Bezpečnost je něco, na co TDV opravdu hledí a hlavní prioritou je, aby byla posádka maximálně chráněna.